Contino na Dniach Sulmierzyc

W sobotę (27 czerwca) Contino wzięło udział w festynie z okazji Dni Sulmierzyc. Słonecznym popołudniem powitaliśmy najmłodszych, dla których przewidzieliśmy moc niespodzianek. Zainteresowaniem dzieciaków cieszyło się stanowisko Contino, przy którym odbył się konkurs plastyczny „Energia wiatrowa”.

Mali mieszkańcy Sulmierzyc z radością chwytali za kredki i flamastry, prezentując własną wizję energii wiatrowej. Inspiracją dla najmłodszych były turbiny, mające stanąć w okolicach Sulmierzyc. Opiekunowie maluchów otrzymali od nas firmowe gadżety, natomiast ich pociechy – torby pełne upominków ufundowanych przez Contino.

Po godzinie 17:30 nastąpiło ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród. Autorom najciekawszych prac wręczyliśmy książki oraz słodycze. Wyróżniliśmy 15 prac w trzech kategoriach wiekowych (do ośmiu lat, do dwunastu lat oraz powyżej czternastu lat). Ponadto każdy uczestnik konkursu dostał drobiazg od Contino.

Inicjatywa Contino miała charakter promocyjny, integracyjny, a także edukacyjny. Mamy nadzieję, że udało nam się pobudzić wyobraźnię najmłodszych i spotkamy się wspólnie za rok.

Dni Sulmierzyc zakończył koncert muzyczny. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Licznik

Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () farma wiatrowa o mocy 21MW – 7 szt, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

Gospodarstwo domowe w Polsce zużywa średnio 2000-3000kWh rocznie.

Projekty

Rok Nazwa Turbiny
2012 Projekt Wielkopolskie I do 20
Więcej

Obejrzyj

Jak wygląda świat ze szczytu turb...

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu "Ok...

Więcej

Contino Wind Group na Kongresie Ene...

Contino Wind Group było obecne podczas Kongr...

Więcej

Relacja z Kongresu Energii Odnawial...

Contino Wind Group było obecne podczas Kongr...

Więcej

Tagi