Wycieczka uczniów z Grajewa do Warszawy nagrodą za sprzątanie miasta!

Contino nagrodziło uczniów ZSM nr 3 w Grajewie za sprzątanie odpadów na terenie miasta, które odbyło się 2 czerwca br. W ramach nagrody za proekologiczną postawę uczniowie pojechali na jednodniową wycieczkę do Warszawy.

Grupa 27 uczniów z klasy IC gimnazjum nr 3 w Grajewie pod okiem opiekunów i przedstawicieli firmy Contino wczesnym rankiem 25 czerwca br. wyruszyła na wycieczkę do Warszawy. Zwiedzanie stolicy rozpoczęło się od 3-godzinnej wizyty w Centrum Nauki Kopernik, gdzie uczniowie zapoznawali się z tajnikami otaczającego nas świata. „Cieszymy się, że za ekologiczną postawę dzieci mogliśmy wyróżnić ich nagrodą, która ma walory edukacyjne” – stwierdził Adam Kurek, koordynator projektu Contino Polska. „Będąc firmą działającą w branży energetyki odnawialnej chętnie angażujemy się w akcje, które pokazują jak dbać o środowisko naturalne, a jednocześnie mogą dać dużo uciechy dzieciom i pokazać im nowinki techniczne” – dodał Jarosław Kurek z Contino Polska Sp. z o.o.

Po zwiedzaniu Centrum na grajewskich uczniów czekał lunch w Pizzerii Boscaiola. W drodze na obiad wycieczka odwiedziła jeszcze Ogrody Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, a na sam koniec odbył się spacer po warszawskiej starówce przez Krakowskie Przedmieście, Plac Zamkowy i Stary Rynek, gdzie zaplanowany został czas wolny. Po dniu pełnym emocji cała ekipa wróciła z powrotem do Grajewa.

Licznik

Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () farma wiatrowa o mocy 45MW – 15 szt, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

Gospodarstwo domowe w Polsce zużywa średnio 2000-3000kWh rocznie.

Projekty

Rok Nazwa Turbiny
2012 Projekt Podlaskie I do 30
2012 Projekt Podlaskie II do 30
2012 Projekt Podlaskie III do 15
Więcej

Obejrzyj

Jak wygląda świat ze szczytu turb...

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu "Ok...

Więcej

Contino Wind Group na Kongresie Ene...

Contino Wind Group było obecne podczas Kongr...

Więcej

Relacja z Kongresu Energii Odnawial...

Contino Wind Group było obecne podczas Kongr...

Więcej

Tagi