Contino Zeta sponsorem strategicznym konkursu „Piątka dla Gazety”

Contino Zeta zostało sponsorem strategicznym kolejnej edycji konkursu „Piątka dla Gazety” organizowanego przez „Gazetę Krotoszyńską”. Uczniowie klas od I do VI uczęszczający do szkół podstawowych w całym powiecie krotoszyńskim, co tydzień mogą wygrać atrakcyjne nagrody w zamian za dobre oceny.

Konkurs „Piątka dla Gazety” skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, którzy chcą się pochwalić swoimi stopniami. Aby wziąć udział w losowaniu należy wypełnić kupon znajdujący się w „Gazecie Krotoszyńskiej”, wpisać zdobytą ocenę np. piątkę, szóstkę czy słoneczko i uzyskać podpis nauczyciela danego przedmiotu. Wypełnione zgłoszenie można przesłać do redakcji lub dostarczyć osobiście (ul. Rynek 4, 63-700 Krotoszyn)  w każdy  piątek do godziny 16.00.

Co tydzień odbywają się dwa losowania, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody. W czerwcu ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń wyłoniony zostanie zwycięzca, który zabierze swoją klasę na dwudniową wycieczkę. Jednak to nie koniec atrakcji! Organizatorzy przewidzieli również: nagrodę niespodziankę dla szkoły, z której napłynie najwięcej „piąteczek” oraz wyróżnienia dla indywidualnych rekordzistów.

Regulamin konkursu jest dostępny w redakcji. 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

public/Karta zgłoszenia wiatraki.pdf

Licznik

Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () farma wiatrowa o mocy 6MW – 2 szt, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

Gospodarstwo domowe w Polsce zużywa średnio 2000-3000kWh rocznie.

Projekty

Rok Nazwa Turbiny
2004 Projekt Roye 17
2012 Projekt Kujawsko-Pomorskie I do 3
1999 Projekt Vorbein 7
Więcej

Obejrzyj

Jak wygląda świat ze szczytu turb...

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu "Ok...

Więcej

Contino Wind Group na Kongresie Ene...

Contino Wind Group było obecne podczas Kongr...

Więcej

Relacja z Kongresu Energii Odnawial...

Contino Wind Group było obecne podczas Kongr...

Więcej

Tagi