Contino Epsilon pomaga strażakom

Firma Contino Epsilon wsparła finansowo kwotą 2000 zł Ochotniczą Straż Pożarną w Grabowcu. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup niezbędnego sprzętu strażackiego w postaci aparatów powietrznych z maską oraz radiotelefonów przenośnych.

Aparaty powietrzne i radiotelefony przenośne umożliwiają podczas pożaru sprawne prowadzenie akcji wewnątrz pomieszczeń oraz bardzo ułatwiają pracę na terenach zalesionych. Tereny gminy Sienno to głównie lasy i łąki, co stwarza ciągłe ryzyko podpaleń, szczególnie w okresie letnim. Dlatego właśnie tak ważne jest szybkie działanie strażaków, a to możliwe jest tylko dzięki specjalistycznemu sprzętowi strażackiemu.

Wsparcie finansowe od Contino zbiegło się z 90. rocznicą powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabowcu. Dla strażaków  jest to zarówno pomoc w rozwoju ich miejsca pracy jak i prezent z okazji ich własnego święta.

Licznik

Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () farma wiatrowa o mocy 75MW – 25 szt, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

Gospodarstwo domowe w Polsce zużywa średnio 2000-3000kWh rocznie.

Projekty

Rok Nazwa Turbiny
2004 Projekt Roye 17
2012 Projekt Kujawsko-Pomorskie I do 3
1999 Projekt Vorbein 7
Więcej

Obejrzyj

Tagi