CONTINO sponsorem dożynek gminnych w Rytwianach

Niedziela 30 sierpnia 2015 r. upłynęła w Rytwianach pod znakiem dożynek gminnych. Nie mogło zabraknąć na nich CONTINO - był konkurs plastyczny dla dzieci, upominki i informacje z pierwszej ręki o planowanej inwestycji.

Impreza na stadionie sportowym w Rytwianach rozpoczęła się występami Koprzywnickich Mażoretek oraz zespołów Sichowianie i Nadwiślanie. Na szczególną uwagę zasługuje program Sichowian, którzy w jednym ze swoich utworów z nadzieją śpiewali o wiatrakach w gminie! Następnie na scenę wkroczyły grupy Aksam i Dęciaki z Gminnego Centrum Kultury w Rytwianach.

W konkursie plastycznym o tematyce wiatrakowej udział wzięło ok. 50-cioro dzieci w trzech kategoriach wiekowych: do 6 lat, 7-10 i od 11. Wszyscy otrzymali upominki od CONTINO, a najpiękniejsze prace zostały nagrodzone książkami i słodyczami.

Uczestnicy dożynek mieli również okazję poznać szczegóły planowej inwestycji oraz poszerzyć wiedzę o energetyce wiatrowej. Każda zainteresowana osoba otrzymała ulotkę i folder informacyjny. Eksperci firmy służyli także swoją wiedzą w bezpośrednich rozmowach.

W programie znalazł się również rzut snopkiem oraz konkurs wieńców i dożynkowego jadła. Gwiazdą wieczoru był podhalański zespół Baciary. Dożynki zwieńczyły występ grupy Folk’n’Roll i Dyskoteka z Pomarańczą, którą poprowadzili Max Kolankov i Viper.

Zapraszamy na fotorelację z dożynek w Rytwianach!