Contino Delta po raz kolejny sponsorem Jarmarku nad Jeziorem Ogórkowym

W dniach 17-18 lipca odbyła się XI edycja Jarmarku nad Jeziorem Ogórkowym w Kaliszu Pomorskim. CONTINO Delta po raz kolejny było uczestnikiem i sponsorem wydarzenia. W ciągu dwóch dni na zgromadzonych czekało wiele atrakcji, w tym sponsorowany przez CONTINO Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej oraz konkurs plastyczny „Energia wiatrowa”.

Jarmark nad Jeziorem Ogórkowym od lat cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Kalisza Pomorskiego oraz okolicy, którzy tłumnie przybywają na koncerty gwiazd. W tym roku podczas pikniku wystąpiły m.in. zespoły ENEJ oraz PECTUS. Główną atrakcją imprezy było wyławianie beczek z ogórkami z jeziora. Nie lada gratką dla widzów był także mecz piłki nożnej, w którym z „Kaliszanami” na czele z burmistrzem Michałem Hypkim zmierzyły się „Gwiazdy Telewizji” pod wodzą aktora Jarosława Jakimowicza.

Organizatorzy nie zapomnieli również o młodszych uczestnikach imprezy, dla których zostało zorganizowane wiele zabaw, animacji, a także Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej, w którym nagrody dla zwycięzców w imieniu CONTINO wręczył Robert Curul – specjalista ds. przygotowania inwestycji. Ponadto na jarmarku można było skosztować lokalnych specjałów gastronomicznych, wśród których prym wiodły dania z ogórków. Imprezę urozmaiciła loteria fantowa, w której do wygrania był sprzęt RTV i AGD.

Na firmowym stoisku CONTINO czekało również wiele atrakcji, z których najważniejszą był konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Energia wiatrowa”. Spośród około 100 zebranych prac wyłoniliśmy aż 15 laureatów w trzech kategoriach wiekowych (do 7 lat, 8-11 lat oraz od 12 lat wzwyż), gdzie najmłodszy uczestnik miał zaledwie 2 latka, a najstarszy 15 lat. Laureaci otrzymali w nagrodę od CONTINO torby z upominkami – książkami oraz słodyczami. Ponadto każdy z uczestników konkursu został nagrodzony gadżetami CONTINO.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy. Do zobaczenia za rok!