Projekty

Nazwa projektu: Projekt Wielkopolskie I

Liczba urządzeń: do 20

Łączna moc: do 60 MW

Przedstawiciel terenowy: Krzysztof Prukowski

Planowane coroczne wpływy z podatków:  około 2 mln zł

 

Aktualności

Contino na Dniach Sulmierzyc

W sobotę (27 czerwca) Contino wzięło udział w festynie z okazji Dni Sulmierzyc. Słonecznym popołudniem powitaliśmy najmłodszych, dla których przewidzieliśmy moc niespodzianek. Zainteresowaniem dzieciaków cieszyło się stanowisko Contino, przy którym odbył się konkurs plastyczny „Energia wiatrowa”.

Więcej

Konkurs „Piątka dla Gazety” zakończony! Znamy laureatów!

Ponad 2,5 tys. kuponów przysłali uczniowie szkół podstawowych z powiatu krotoszyńskiego podczas trwania akcji organizowanej przez Gazetę Krotoszyńską pt. „Piątka dla Gazety”. Była to już trzecia odsłona konkursu, którego sponsorem strategicznym była firma Contino Zeta.

Więcej

Konkurs plastyczny „Zielona Energia w Sulmierzycach” dobiegł końca. Znamy laureatów!

Zakończył się konkurs plastyczny współorganizowany przez Contino Zeta Sp. z o. o. oraz Stowarzyszenie EKO-MY pt. „Zielona Energia w Sulmierzycach”. Prace o tematyce ekologicznej wykonane dowolną techniką można było zgłaszać od 29.01 do 7.03.br. Wydarzenie było objęte patronatem Burmistrza Sulmierzyc, Pana Piotra Kaszkowiaka.

Więcej

Contino Zeta sponsorem strategicznym konkursu „Piątka dla Gazety”

Contino Zeta zostało sponsorem strategicznym kolejnej edycji konkursu „Piątka dla Gazety” organizowanego przez „Gazetę Krotoszyńską”. Uczniowie klas od I do VI uczęszczający do szkół podstawowych w całym powiecie krotoszyńskim, co tydzień mogą wygrać atrakcyjne nagrody w zamian za dobre oceny.

Więcej

Konkurs plastyczny w Sulmierzycach rozpoczęty!

29 stycznia 2014 r. rozpoczął się konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży w Sulmierzycach. Współorganizatorami konkursu są Contino Zeta Sp. z o. o. oraz Stowarzyszenie EKO-MY z Sulmierzyc. Konkurs jest objęty patronatem Burmistrza Sulmierzyc, Pana Piotra Kaszkowiaka.

Więcej

Contino wsparło „strefę kibica” w Sulmierzycach

Już w najbliższą niedzielę, 1 lipca 2012 r., odbędzie się wielkie sportowe święto – finał mistrzostw Europy w piłce nożnej. Wszyscy fani futbolu będą mogli obejrzeć starcie najlepszych drużyn starego kontynentu w strefie kibica w Sulmierzycach.

Więcej

Wielkie otwarcie pierwszego Orlika w Sulmierzycach

W niedzielę, 25 marca, w Sulmierzycach odbyła się uroczysta inauguracja kompleksu sportowego - Orlik 2012. Contino włączyło się w finansowanie części tego projektu.

Więcej