Projekty

Nazwa projektu: Projekt Mazowieckie II

Liczba urządzeń: do 10

Łączna moc: do 30 MW

Przedstawiciel terenowy: Magdalena Łapińska

Planowane coroczne wpływy z podatków:  około 1 mln zł

 

Aktualności

Dzień Dziecka w Wiśniewie rozstrzygnięcie II edycji Konkursu Plastycznego "Wiatr Zielona Energia" III Festiwal Piosenki „Moich rodziców”

W niedzielę 1 czerwca w Wiśniewie odbyły się uroczyste obchody Dnia Dziecka. W trakcie wydarzenia zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego "Wiatr Zielona Energia - Dbam o środowisko w swoim domu” współorganizowanego przez Contino Ipsylon – głównego sponsora i pomysłodawcę konkursu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie.

Więcej

Konkurs plastyczny w Wiśniewie ruszył! Czekamy na prace konkursowe!

Tylko do 23 maja czekamy na prace plastyczne do konkursu organizowanego wspólnie przez Contino Ipsylon oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie pt. „Wiatr – Zielona Energia”. Temat tegorocznej edycji to „Dbam o środowisko w swoim domu”

Więcej

Contino Ipsylon partnerem konkursu Kobieta Roku w gminie Wiśniew

8 marca w gminie Wiśniew rozstrzygnięto lokalny konkurs na Kobietę Roku 2014 r. Partnerem konkursu i fundatorem nagród było Contino Ipsylon.

Więcej

Urząd Gminy Wiśniew zorganizował konsultacje społeczne dla mieszkańców w sprawie projektu farmy wiatrowej

6 marca, w świetlicy wiejskiej w Borkach Paduchach, odbyło się spotkanie władz gminy Wiśniew oraz przedstawicieli firmy Contino z lokalną społecznością. Celem spotkania było przedstawienie projektu parku wiatrowego na terenie gminy i skonsultowanie go z mieszkańcami.

Więcej

Contino Ipsylon na podwójnym jubileuszu w Wiśniewie

Przy wsparciu Contino Ipsylon 17 listopada, w Wiśniewie odbył się podwójny jubileusz miejscowych zespołów ludowych spod znaku „Wiśniewiaków. Swoje dziesiąte urodziny obchodził Zespół Ludowy im. Zbigniewa Myrchy. Natomiast dla Zespołu Pieśni i Tańca jubileusz wyznaczał piąty rok działalności.

Więcej

Contino na Dniach Gminy Zbuczyn

7 lipca uczestniczyliśmy w Dniach Gminy Zbuczyn, które odbywały się równolegle z Dniami Otwartymi Ekonomii Społecznej.

Więcej

Czuryły świętują Dzień Dziecka

W niedzielę, 9 czerwca, po raz kolejny wzięliśmy udział w pikniku z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Tym razem świętowaliśmy razem z najmłodszymi mieszkańcami miejscowości Czuryły z gminy Zbuczyn.

Więcej

Dzień Dziecka w Wiśniewie

W niedzielę w Wiśniewie, plac przed Urzędem Gminy, opanowali najmłodsi mieszkańcy Wiśniewa. Specjalnie dla nich, z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, odbył się II Festiwal Piosenki „Moich Rodziców”, przygotowano także wiele atrakcji i zabaw oraz Podczas pikniku ogłoszono również zwycięzców konkursu „Wiatr – zielona energia”. Na wspólną zabawę zaprosił Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie i Contino Ipsylon.

Więcej

Znamy Laureatki konkursu „Kobieta Roku 2013 Gminy Wiśniew”

W niedzielę, 21 kwietnia w siedzibie GOK-u w Wiśniewie, odbyła się uroczysta gala podczas której poznaliśmy 15 laureatek II Edycji Konkursu „Kobieta Roku 2013 Gminy Wiśniew”. Celem konkursu było wyłonienie i nagrodzenie wyjątkowych kobiet, które aktywnie działają na rzecz gminy Wiśniew. Nagrodą dla Kobiet Roku jest weekendowy pobyt w Holandii i zwiedzanie Amsterdamu. Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie, a głównym sponsorem Contino Ipsylon Sp. z o. o., która na terenie gmin Wiśniew i Zbuczyn planuje budowę farmy wiatrowej.

Więcej

Konkurs plastyczny dla dzieci z Gminy Wiśniew

Rozpoczęła się kolejna edycja konkursu plastycznego "Wiatr - zielona energia". Tym razem do udziału zapraszamy dzieci z Gminy Wiśniew. Na zwycięzców czekają cenne nagrody!

Więcej